Ara
Türk Lirası

Giriş ve Kayıt Bilgilendirmesi

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz,

İnternet sitemizde yer alan her türlü hizmetin kullanımı Üyelik ve Kayıt şartına bağlıdır. Bu sebeple İnternet sitemize kayıt olmak amacıyla verdiğiniz kişisel ve sair bilgilerin doğruluğunu, üyeliğin, gönderilen e-posta aktivasyon mesajının kullanıcı tarafından onaylanması ile başlayacağını, üyelik sırasında verilen kullanıcı adı ve şifrenin herhangi bir sebepten dolayı üçüncü kişilerle paylaşılması ve kullanılmasından doğacak her türlü hukuki sorumluluğu taşıdığınızı açıkça kabul etmiş sayılırsınız. Kayıt sırasında belirtilen kullanıcı adı ve şifrenin korunması ve saklanması, izinsiz veya yetkisiz kullanımdan doğacak her türlü zarar üye olan yetkili kişi sorumludur. Kullanıcı, hesabının ele geçirildiğini öğrenir öğrenmez gerekli tedbirleri almakla, Firmamıza bildirmekle yükümlüdür.

Kullanıcı, kayıt formunda belirttiği ve ya daha sonra güncellediği adres, e-posta, telefon ve her türlü iletişim bilgilerini Hizmet Sağlayıcı tarafından sunulan hizmet ve kampanyaları duyurmak amacıyla kullanılabileceğini kabul ve beyan eder.

Gerekli görüldüğü hallerde gerçek ve ya tüzel kişiler için kayıt sırasında verilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmek, güvenirliğini sağlamak amacıyla Kimlik Bilgileri, Ticaret Sicil Gazetesi, Yetki Belgesi, İmza Sirküleri vb. Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarında geçerli belgeleri, istenildiği zaman Kullanıcı vermekle mükelleftir.