Ara
Türk Lirası

Alicante Duyarlı Tasarıma Sahip E-Ticaret Hazır Paket Sistemi

10 E-Ticaret Modülü, 1 Duyarlı Tasarım, Günlük 1000 Ziyaretçili Kurumsal Barındırma 25 Saatlik Uzaktan Canlı Eğitim ve/veya Ticket Destek, Arama Motoru ve Haritalara Kayıt
SKU: ALICANTECOMMERCEPACK
156,22 ₺
Bu ürünün minimum miktarı 12
i h

DUYARLI TASARIM
Bu tasasrım herhangi bir güncel cihazda mükemmel görünecektir ve hem masaüstü hem de mobil cihazlarda harika bir alışveriş deneyimi sunar.

10 MODÜL DAHİL
Bu tasarım, gerekli tüm işlevlerle dolu eksiksiz bir e-ticaret çözümü sunmak için 10 eklenti ile birlikte gelir: Ajax Filters Modülü, Anywhere Sliders Modülü, JCarousel Modülü, Mega Menu Modülü, Quick View Modülü, Quick Tabs Modülü, Ajax Cart Modülü, Instant Search Modülü, Cloud Zoom Modülü, Product Ribbons Modülü.

SEO OPTİMİZASYONU YAPILDI

Bu tasarım, SEO dostu işaretleme ve URL'ler için en iyi uygulamaları izler. Ayrıca, e-ticaret kataloğuna dayalı gelişmiş meta veri yönetimi ve oluşturmayı da içerir.

FACEBOOK MAĞAZASI

Bu temada, ürünleri doğrudan Facebook sayfanızda satmanızı sağlayan bir Facebook Mağazası entegrasyonu vardır. Müşterileriniz kataloğunuza göz atabilir ve doğrudan Facebook'tan doğru ürünü arayabilir. Her üründe yapılan her değişiklik gerçek zamanlı olarak güncellenir.

ARAMA MOTORU ve HARİTA KAYDI ÜCRETSİZ

Bu pakette, Google Search Console, Google Analytics, Google My Business (Harita), Yandex Webmaster, Yandex Metrica, Yandex İşletme (Harita) kayıtları dahildir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Sanal POS yapımızı çok tercih edilen İyzico ile güçlendirdik. Banka kart tipine göre taksit ve yabancı kartlardan yabancı para birimlerinden tahsilatı 3DS veya Non-3DS olarak desteklemektedir. Eğer arzu edilirse diğer banka ve ödeme yöntemlerine de geliştirme yapılabilir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • Güncel Tarayıcılarla Uyumludur
 • 25 Saatlik Uzaktan Canlı Eğitim ve/veya Ticket Destek hizmeti dahildir
 • Arama motorları ve analitik platform kayıt ve site içi kod ayarlamaları dahildir
 • Kolay yönetim ve sistematik paneli vardır
 • Blog, Forum ve Haber sayfalara sahiptir
 • Tamamı yerelleştirilmiş ve yönetilebilir dil sayfaları vardır
 • Sağdan-sola yazımlı dilleri destekler (Ör: Arapça)
 • Türkiye lokasyonlu IBM marka sunucularda, verilerinizi SSD diskler üzerinde barındırmaktayız.
 • SSL güvenlik sertifikası dahildir

NEDEN MODÜLER SİSTEM

Kafa karıştırıcı ve hiç kullanmak istemeyeceğiniz özelliklerin hepsini bir araya toplamak doğru platform seçmenizi zorlaştıracaktır. Pek çok e-ticaret platform sağlayıcısı pek çok özelliği bir araya getirip sağlamaya çalışmaktadır. Bu hem sayfaların yavaşlamasına hem de maliyetleri arttırmaya neden olur. Biz onun yerine ihtiyacın olan modülleri ekleyerek ve aylık ödeme imkanı sunarak kullanıcılara ekonomik ve hızlı sistemler sunmanın ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı hedefledik.

DİĞER AÇIKLAMALAR

Her bir adetlik alım 1 aylık ücrete tekabül eder.

25 saatlik uzaktan canlı eğitim ve/veya ticket destek hediyesi yıllık alımda geçerlidir.

Destek paketiniz bittiğinde, saatlik olarak fiyatlandırılan paketten istenildiği zaman istenildiği kadar alınıp kullanılabilir.

Bu paketin içermediği ek modüller, bu paketle beraber alınabilir. Modüller aylık ödemeye tabidir ve istenildiği ayda ödemesi yapılmayıp tasarruf edilebilir.

İsterseniz kendi paketinizide oluşturabilirsiniz. Bunun için bizden destek alabilirsiniz.

Paketlerinize birden fazla tasarım alıp kurdurabilirsiniz.

Paketinize birden fazla dil yerelleştirmesi satın alınabilir.

Mail sunucu hizmeti Yandex LLC firması tarafından saplanmakta olup, gerekli MX ayarları tarafımızdan yapılacaktır. Smtp IMAP ayarları ile herhangi bir cihaz üzerinden kullanabilirsiniz. 1000 adete kadar mail adresi ekleyip silebilirsiniz. Posta kutularının kota sınırlaması yoktur. Toplu mail göndermek spam politikası gereği yasaktır.

Mail marketing hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Sunucumuz Türkiye lokasyonlu olup, yasal güvenlik önlemleri alınmıştır.

Aylık ücret olarak ödediğiniz paketimizden istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Verilerinizi XML, ve CSV olarak çıktı alabilirsiniz.

Bu pakette veri tabanına ve dosya sistemine erişim sağlanmamaktadır. Ürün kiralama modeli (SaaS) ile çalışmaktadır.

0.0 0
Kendi görüşünü yaz Close
*
*
 • Kötü
 • Mükemmel
*
*
*
*
Ürün etiketleri